€ 899,00
Alle prijzen zijn inclusief 21% btw.
Kies product

Technische details

Nominale spanning36 V
Opgenomen vermogen3 kW
Vermogen2,5 kW 1)
AccusysteemAP
Aanbevolen accuAP 500 S

Uitrusting

De illustraties zijn voorbeeldfoto's. Het uiterlijk en de feitelijke toepassing van de uitrustingskenmerken op het product kunnen - bij gelijke functionaliteit - afwijken van de getoonde afbeeldingen.

De luchtfilter van vliesstof in de MSA 300 accukettingzaag zorgt voor constante prestaties – zelfs onder zeer moeilijke gebruiksomstandigheden. Hij bestaat uit uiterst fijne poriën en beschermt de elektronica en de elektromotor tegen het fijnste stof en vuil. Om hem te reinigen, demonteer je hem gewoon en spuit je hem in met STIHL Varioclean. Laat het product korte tijd inwerken, was de filter vervolgens met warm water en laat hem drogen. Hij is dan weer volledig klaar voor gebruik.
Luchtfilter van vliesstof
VOOR EEN GEMAKKELIJKE BEDIENING. Met de bedieningshendel met potentiometerfunctie stel je het toerental van je kettingzaag traploos in. Zo kan je het vermogen controleren en aanpassen aan de uit te voeren taak. Bij kettingzagen voor consumenten is de potentiometerfunctie rechtstreeks geïntegreerd in de gashendel.
Bedieningshendel met potentiometerfunctie
De kettingzaag is uitgerust met een elektronische bedieningscockpit met led-display. Daarop heeft de gebruiker de keuze uit drie bedrijfsmodi voor een eenvoudige en veilige bediening van de machine. Bovendien heeft de gebruiker dankzij de grote led-display altijd zicht op alle belangrijke informatie over de machine, zoals de status van de kettingzaag of de kettingrem.
Bedieningscockpit

Service en advies